Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa Białoborze

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebować będziesz naszego wsparcia. Świadczymy profesjonalną pomoc drogową w sytuacjach, w których w wyniku wypadku, kolizji lub uszkodzenia samochodu, niemożliwe jest samodzielne poruszanie się nim po drodze. Usuniemy samochody z miejsca wypadku, przetransportujemy je na posesję właściciela, dowieziemy do warsztatu samochodowego. Pomoc drogowa świadczona przez naszą firmę, to kompleksowa usługa, wykonana na najwyższym poziomie, zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo kierowcom i pasażerom, jak również i stosowną ,,opiekę” nad samochodem. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Dla nas nie ma zleceń, których realizacji byśmy nie mogli się podjąć. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodową, dlatego też oferując usługi pomocy drogowej, jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów. Jeśli więc szukają Państwo kogoś, kto zajmie się transportem uszkodzonego samochodu w dane miejsce, zapewniając jednocześnie i przewóz osób, to nasza firma jest w pełni do Państwa usług.

Pomoc drogowa na najwyższym poziomie

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć pewnych sytuacji, szczególnie, gdy w grę wchodzi samochód. Jego uszkodzenie w najmniej spodziewanym momencie, awaria, która uniemożliwia swobodne poruszanie się nim, a może wypadek drogowy czy też kolizja. W każdej z takich sytuacji, w których auto nie jest w stanie samodzielnie poruszać się po drodze, pomoc drogowa stanowi niezastąpione rozwiązanie, które jest w stanie pomóc i problem rozwiązać. Działalność taka obejmuje szereg usług, które razem składają się na oferowaniu pomocy drogowej w konkretnych sytuacjach. Co więc one obejmują? Co nasza firma może Państwu zaoferować? W jakich sytuacjach okażemy się być niezawodni?

Szeroka oferta usług pomocy drogowej

Jesteśmy specjalistami w świadczeniu pomocy drogowej 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Docieramy do każdego miejsca, w którym nasz klient potrzebuje wsparcia. Nasze usługi obejmują zarówno transport pojazdów przy pomocy lawety, holowanie uszkodzonych samochodów, a także i usługi dodatkowe, specjalistyczne, które są niezbędne do dalszej jazdy czy wprowadzenia pojazdu na lawetę. Otwieramy drzwi, gdy wewnątrz zatrzasnęły się kluczyki, bez problemu zajmujemy się wyciąganiem samochodów z rowów czy świadczymy wszelkie inne usługi dodatkowe, na które razem składa się pomoc drogowa. Nigdy nie zostawiamy klienta samego z problemem i nigdy nie poddajemy się, przy najbardziej nawet pracochłonnych zleceniach. Jeśli więc pomoc drogowa, to właśnie za pośrednictwem naszej firmy.

Kompleksowa baza samochodowa

Na sukces i powodzenie firmy oferującej pomoc drogową wpływ ma wiele czynników. Jednymi z nich jest dyspozycyjność i szerokie spektrum działania. My jesteśmy pionierami, jeśli w grę wchodzi szeroki wachlarz świadczonych usług. Nie ma dla nas znaczenia pora dnia czy nocy, nie jest dla nas ważne, czy zlecenie należy przyjąć w dniu tygodnia, w weekendy czy w święta. My działamy zawsze i na najwyższych obrotach. To, co na pewno wyróżnia nas na rynku i sprawia, że jesteśmy dla tak dużej grupy odbiorców, to nasza flota samochodowa. Do dyspozycji naszych klientów mamy różnorodne lawety, co sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, począwszy od holowania aut osobowych, przez samochody dostawcze po auta ciężarowe. Posiadamy lawety z możliwością transportu pasażerów, dzięki czemu oprócz przewozu samego auta, które nie może poruszać się po drodze, dowozimy osoby w bezpieczne dla nich miejsce.

Pomoc drogowa – doświadczeni kierowcy

Bardzo często kluczem do sukcesu oprócz floty samochodowej są sami kierowcy. To właśnie oni wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie i oni są w pełni dyspozycyjni, by nieść pomoc osobom, które potrzebują pomocy drogowej. Gdyby nie obecność kierowców, niemożliwym byłoby wykonanie tego typu usług w każdym momencie, bez względu na dzień tygodnia czy godzinę. W szeregach naszej firmy zasiadają ludzie, na których zawsze można liczyć i którzy wykonują swoją pracę najlepiej, jak tylko to możliwe. Kiedy potrzeba pomocy, oni są zwarci i gotowi, by taką pomoc nieść. Ich doświadczenie na stanowisku kierowców, znajomość branży motoryzacyjnej, a do tego fachowe podejście do tematu sprawiają, iż nasze usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie i z pełnym zadowoleniem wszystkich zlecających.

W jakich sytuacjach należy wezwać pomoc drogową?

Często zadajemy sobie pytanie – kiedy potrzebna jest pomoc drogowa? W jakiej sytuacji obecność firmy świadczącej takie usługi jest niezbędna? Tak naprawdę taka forma pomocy może być wykorzystana w różnych sytuacjach. Najczęściej dotyczy to awarii, przy której auto nie jest w stanie dalej samodzielnie się poruszać i musi być przetransportowane do warsztatu samochodowego. Bardzo istotna jest także usługa pomocy drogowej w sytuacji, gdy auto ulegnie wypadkowi lub kolizji drogowej i musi ono zostać usunięte z miejsca zdarzenia. Często też korzysta się z takich usług, gdy z niewiadomych przyczyn, pojazd odmówi dalszej jazdy. Co więcej, z takich usług można również skorzystać, gdy na przykład dojdzie do zatrzaśnięcia kluczyków w aucie, gdy potrzeba wymienić pękniętą oponę lub gdy niezbędne jest po prostu wsparcie na drodze prawdziwych specjalistów.

Ile kosztuje usługa pomocy drogowej?

Nie ma jednego, konkretnego cennika, jeśli chodzi o pomoc drogową, gdyż w każdym przypadku jest to indywidualna kwestia dla każdego zlecenia. Inne będą koszty pomocy, gdy auto należy przetransportować w bliskiej odległości, inne, gdy droga do pokonania jest dłuższa. Zupełnie inny zakres ceny jest w sytuacji, gdy usługę wykonuje się w ,,zwykłych godzinach” pracy, a inny, gdy taka pomoc drogowa wykonywana jest w nocy, w weekendy czy na przykład w święta.

Nie ma wątpliwości, iż pomoc drogowa jest niezbędna każdego dnia. Dziesiątki samochodów odmawiają dalszej jazdy, ulegają kolizji lub wypadkowi, nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Bardzo rzadko awarię można rozwiązać na miejscu, dlatego też w takich przypadkach laweta okazuje się być niezbędnym rozwiązaniem, z jakiego trzeba skorzystać.

W razie problemów – jesteśmy do dyspozycji.

Dla nas nie ma znaczenia dzień i godzina.

Jesteśmy na miejscu tam, gdzie tylko klient nas potrzebuje.

Zapraszamy!

123

adsdas [carousel_slide id="13462"]
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - pomoc-drogowa-24h.pl
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
POMOC DROGOWA 24H
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@pomoc-drogowa-24h.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.