Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Laweta Bernacice Górne

Transport samochodu na lawecie jest jednym z najczęściej praktykowanych, jeśli w grę wchodzi sprowadzanie samochodów  z zagranicy, przewożenie aut powypadkowych czy pojazdów, które uległy awarii i nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drodze. Nasze usługi obejmują transport samochodów lawetą, bez względu na formę przewozu i jego miejsce. W zależności od potrzeb, oferujemy dwa rozwiązania – laweta pojedyncza doczepiona do auta lub autolaweta, czyli połączenie razem auta i lawety. Sam montaż auta na lawecie nie jest przypadkowy i odpowiednie jego ustawienie na niej odgrywa bardzo ważną rolę. Nasza firma świadcząc profesjonalne usługi w tym właśnie zakresie, oferuje kompleksowe prace związane z dowozem na miejsce zdarzenia, wjazdem auta na lawetę i przewozem samochodu do wybranego przez klienta miejsca. Wierzymy głęboko w to, iż uda nam się zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, tak, aby otrzymać można było od nas to wszystko, co najlepsze. My stawiamy na zadowolenie klientów i to właśnie stanowi dla nas rzecz priorytetową i nadrzędną.

Laweta dla niesprawnych samochodów

Bez wątpienia laweta to najczęściej wybierana opcja, jeśli w grę wchodzi transport pojazdów, bez względu na to, czy są one sprowadzane z zagranicy i nie mają ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia, czy też aut, które uległy wypadkowi, kolizji bądź awarii. Zlecając przewóz, jak najbardziej laweta stanowi tutaj doskonały wybór i dlatego też nasza firma wychodzi dziś naprzeciw potrzebom odbiorców, realizując różnorodne usługi w zakresie przewozu pojazdów. Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, działamy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jeśli więc pomoc drogowa z wykorzystaniem lawety, to jak najbardziej jesteśmy do dyspozycji naszych odbiorców.

Jak wygląda mocowanie samochodu na lawecie?

Bardzo duże znaczenie przy tego typu usłudze, ma odpowiednie zamocowanie samochodu na lawecie. Odgrywa to niezwykle duże znaczenie, w kwestii bezpieczeństwa na drodze, zarówno dla samego auta na lawecie, jak również i innych uczestników ruchu. Jak więc wygląda cała procedura? Należy zdać sobie sprawę z tego, że do zamocowania auta w pełni profesjonalnie, potrzebne są dwie osoby. Jedna powinna znajdować się w aucie, druga powinna nią kierować, tak, aby auto znalazło się w odpowiednim miejscu na lawecie. Czy auto powinno wjeżdżać na lawetę przodem czy tyłem? Tak naprawdę osią, na której znajduje się silnik, czyli w większości przypadków, przodem. Ma to duże znaczenie w kwestii dociążenia przodu lawety. Ważne jest także zamocowanie auta w bezpieczny sposób, a do tego idealnie sprawdzają się specjalistyczne pasy transportowe. Najlepiej jest założyć je na wszystkie pasy, a następnie zapiąć każdą z klamer, tak, aby mogły one spełniać swoje zadania.

Dlaczego warto wybierać profesjonalne usługi przewozu aut lawetą?

Przewóz aut za pośrednictwem lawet cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to bowiem najbardziej bezpieczna i najczęściej wykorzystywana usługa, jeśli chodzi o przewóz samochodów z jednego miejsca w drugie. W tym przypadku, z usługi takiej można skorzystać w sytuacji, w której sprowadzane jest auto z zagranicy, kiedy ulegnie ono wypadkowi lub w wyniku awarii, nie jest możliwe samodzielne jego poruszanie się po drodze. W żadnym wypadku nie powinno się na własną rękę przewozić samochodu, bowiem stwarza to duże zagrożenie na drodze, stąd też tylko i wyłącznie profesjonalizm odgrywa tutaj nadrzędną rolę. Wychodzimy więc naprzeciw Państwa potrzebom i świadczymy kompleksowe usługi związane z pomocą drogową w każdym miejscu, w którym nasza laweta okaże się spełniać swoje zadania. Zapewniamy zarówno transport samych pojazdów, jak również i osób, które w nich się znajdowały. Dysponujemy bogatą flotą samochodową, w związku z czym każdą lawetę w pełni dostosowujemy do danego zlecenia.

Przepisy odnośnie przewozu aut na lawecie

Świadcząc usługi przewozu lawetą, opieramy się przede wszystkim na przepisach ruchu drogowego, tak, aby móc zapewnić wszystkim odpowiednie bezpieczeństwo. Jeśli laweta ma masę całkowitą do 3,5 tony, wystarczy prawo jazdy kategorii B, ale jeśli przekracza tę masę, tutaj kierowca musi posiadać kategorię B+E. Ważną rolę odgrywa także masa rzeczywista przyczepy, czyli wraz z obciążeniem. Prawo wskazuje, iż nie może być ona większa, niż masa pojazdu, który ją ciągnie. A z jaką prędkością można jeździć po drogach? Dopuszczalna prędkość wynosi 70 km/h na drogach jednojezdniowych i 80 km/h na drogach dwujezdniowych, na autostradach i na drogach ekspresowych. Nasza firma wykonując tego typu usługi, w pełni bazuje na przepisach ruchu drogowego, zawsze dostosowując się do tego, co można na drodze robić i co jest zabronione. Jesteśmy profesjonalistami w swojej pracy i nasze działania skupiają się zawsze na fachowym podejściu do realizacji każdego ze zleceń.

Jakie są zalety transportu samochodów na lawecie?

Wybierając konkretne usługi, nie ma wątpliwości, iż każdy poszukuje rozwiązań, które niosłyby jak najwięcej z tego tytułu korzyści. Na pewno holowanie auta za pomocą lawety samochodowej jest najbardziej bezpiecznym z dostępnych na rynku rozwiązań, które zapewnia przewóz pojazdów z jednego miejsca w drugie. Taka opcja chroni auto przed zniszczeniem, szczególnie, jeśli w nieumiejętny sposób samochód jest holowany. Wybierając taką firmę, jak nasza, świadczymy nasze usługi kompleksowo. To wszystko więc sprawia, że właściciel pojazdu nie musi absolutnie o nic się martwić. Zleca nam dane zadanie i my wykonujemy je zgodnie z przepisami i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Jeśli dobry wybór i firma, która jest w stanie sprostać potrzebom odbiorców, to jak najbardziej laweta w wydaniu naszej firmy stanowi dobre rozwiązanie. My oferujemy profesjonalizm, fachowe podejście do tematu, a także gwarancję atrakcyjnych cen, na jakich z pewnością zależy każdemu klientowi. Mamy nadzieję, iż wybierając nas, będą Państwo w 100% zadowoleni z dokonanego wyboru.

123

adsdas [carousel_slide id="13462"]
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - pomoc-drogowa-24h.pl
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
POMOC DROGOWA 24H
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@pomoc-drogowa-24h.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.