Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto Pomoc Waleńczów

Każdy kierowca, który zmaga się z uszkodzonym pojazdem na drodze, który nie jest w stanie przetransportować samochodu z jednego miejsca w drugie i który ma obowiązek usunięcia niesprawnego auta z drogi, powinien skorzystać z autopomocy. Taka forma działalności daje możliwość profesjonalnego i co istotne, bezpiecznego przewozu niesprawnych lub uszkodzonych samochodów. Autopomoc, to inaczej pomoc drogowa, którą oferuje Państwu nasza firma. Jesteśmy w pełni do dyspozycji odbiorców, zapewniając pełną dyspozycyjność, szybkość działania, a do tego profesjonalne wykonanie usługi, które co istotne – dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy w pełni dla Państwa, będąc wszędzie tam, gdzie nasza autopomoc może okazać się nieodzowna. Realizujemy każdy rodzaj zleconego nam zadania, bez względu na wielkość pojazdu, stopień jego uszkodzenia, jak również i miejsce, z którego należy go odebrać. Wybierając nas, wykonujemy swoje zadania profesjonalnie i na najwyższym poziomie, dlatego też żaden z klientów sięgających po naszą pomoc drogową, nie musi absolutnie niczego się obawiać. My wszystko zrobimy za niego.

Usługa autopomocy – profesjonalne działanie

Autopomoc są to profesjonalne usługi świadczenia pomocy drogowej, które to skierowane są do wszystkich odbiorców potrzebujących natychmiastowej pomocy w kwestii transportu uszkodzonego lub awaryjnego pojazdu. Oczywiście wachlarz ofertowy w tej kategorii usług jest niezwykle bogaty, co sprawia, że oferta w każdym przypadku może być w pełni dostosowana do potrzeb każdego z odbiorców.

Z roku na rok przybywa samochodów. W każdej rodzinie znajduje się minimum jedno auto. Im ich na drodze więcej, tym większe prawdopodobieństwo usterki czy wypadku na drodze. Taka autopomoc odgrywa więc tutaj znaczącą rolę i takie właśnie usługi pragniemy Państwu zaoferować, będąc wszędzie tam, gdzie tylko jesteśmy potrzebni. Dlaczego właśnie nasza firma? Co nas wyróżnia? Co możemy Państwu zapewnić w ofercie pomocy drogowej?

Fachowa pomoc drogowa dla wielu kierowców

Pomoc drogowa, to inaczej autopomoc, a więc działania, których celem jest transport pojazdów, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drodze. Może to dotyczyć aut uszkodzonych w wyniku kolizji lub wypadku, zepsutych czy nie posiadających potrzebnych zezwoleń, aby móc poruszać się po drodze. Lawetą można transportować pojazdy w różnym celu, począwszy od sprowadzenia ich z zagranicy, przez usunięcie ich z miejsca wypadku, po przewiezienie do warsztatu samochodowego w wyniku powstałej na drodze awarii. Decydując się na wybór naszej firmy w kwestii autopomocy, oferujemy przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i dostosowanie danego rozwiązania w taki sposób, aby było ono jak najbardziej bezpieczne, jak najszybsze i oczywiście, co istotne, jak najtańsze. Zadowolony klient to nasz priorytet, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dać mu to, czego tylko ten potrzebuje i co stanowić będzie dla niego najlepszy wybór.

Profesjonalne usługi naszej firmy zgodne z obowiązującymi przepisami

Aby móc prowadzić usługi związane z autopomocą, kluczowe znaczenie odgrywa przede wszystkim działalność zgodna z obowiązującymi przepisami i normami. Stanowi to absolutnie rzecz priorytetową. Jako działalność pracująca w pełni profesjonalnie w swoim fachu, działamy zgodnie z określonymi przepisami, w tym zgodnie z Ustawą o transporcie drogowym. Istotne znaczenie ma także zaświadczenie na przewozy drogowe na potrzeby własne w transporcie międzynarodowym. Tego typu dokument należy załatwić w Biurze do spraw Transportu Międzynarodowego w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Im więcej świadczonych jest usług w zakresie autopomocy, tym więcej niezbędnych dokumentów jest potrzebnych. Ważne jest na pewno zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. My o każdy z tych aspektów niezwykle mocno dbamy, dlatego też wiemy, iż wybór naszej firmy okaże się być dla każdego z potrzebujących w tej kategorii osób, najlepszą decyzją.

A co z wyjazdami transportowymi poza teren Polski? Tutaj kluczowe znaczenie ma oczywiście licencja wspólnotowa, a także stosowne zabezpieczenie pieniężne lub rzeczowe na każdy posiadany pojazd. Wszelkie tego typu formalności i konkretna dokumentacja załatwiana powinna być w Biurze do spraw Transportu Międzynarodowego. I oczywiście nie można zapomnieć także o stosownym ubezpieczeniu, bowiem wszelkie firmowe samochody muszą być zarejestrowane i ubezpieczone. My jesteśmy fachowcami i profesjonalistami w swoim fachu, dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby być w pełni legalnie i zgodnie z przepisami, do dyspozycji naszych odbiorców.

Atrakcyjne ceny autopomocy

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż cena jest jednym z głównych wyznaczników, jeśli w grę wchodzi wybór określonych usług przez klienta. Wychodząc więc naprzeciw Państwu, świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym gwarancję najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Oczywiście nie posiadamy jednego cennika w związku z autopomocą, gdyż na kwotę składa się wiele czynników. Wierzymy jednak głęboko w to, iż przedstawiona Państwu cena będzie adekwatna do świadczonych Państwu usług. Dla nas priorytetem jest zawsze zadowolony klient i na tym właśnie zależy nam w sposób szczególny. Co więc składa się na cenę? Jest to przede wszystkim dzień tygodnia i godzina, bowiem inne stawki oferujemy w środku tygodnia w tradycyjnych godzinach pracy, a inne, gdy chodzi o weekendy i święta oraz pory nocne. Ważne jest także miejsce, z którego mamy pojazd odebrać i gdzie mamy go zawieźć. I oczywiście bardzo ważne jest także to, która z usług będzie przez nas świadczona. Wiadomo, iż inna będzie kwota za autolawetę, a inna za holowanie pojazdu. Wierzymy jednak, iż bez względu na jaką usługę i jaki jej zakres będą musieli się Państwo zdecydować, nasze ceny okażą się być najniższymi na rynku.

Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy z naszą firmą i do wyboru właśnie nas, jako autopomocy w sytuacjach awaryjnych i wymagających natychmiastowego działania.

123

adsdas [carousel_slide id="13462"]
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - pomoc-drogowa-24h.pl
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
POMOC DROGOWA 24H
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@pomoc-drogowa-24h.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.